כך תתקבלו לעבודת חלומותיכם.

רושם ראשוני קובע, כך לפחות אומרים, ובשוק העבודה קורות חיים הם הרושם הראשוני.

לכן קורות החיים שלכם צריכים להשאיר את הרושם הטוב ביותר.

לא בטוחים מה לכתוב? מנהלת הגיוס וההשמה של Next Work ריכזה כמה טיפים שיעזרו לכם בכל עבודה אליה תרצו להתקבל, וישפרו את הסיכויים שלכם.

אז בואו נתחיל.

מחפשים עבודה?

כתבו את קורות החיים בצורה מסודרת -

על מנת להציג את עצמכם במהירות ובאופן מחמיא, עליכם לוודא שאלו הסעיפים ההכרחיים המופיעים בקורות החיים שלכם- שם, תעודת זהות, כתובת, טלפון וכתובת מייל. פרטו את הניסיון התעסוקתי לפי סדר כרונולוגי עולה ותפקידים לאורך השנים בסדר כרונולוגי, כך שהתפקיד האחרון שלכם יופיע בהתחלה והתפקיד האחרון בסוף.

מקדו את התוכן-

מעסיקים מעדיפים מועמדים עם אוריינטציה מובהקת וזיקה ברורה לתפקיד אליו הם מגייסים. כדאי להדגיש רק את המאפיינים שדרושים למשרה המבוקשת ולהבליט אותם בכל תפקיד שביצעתם בדרך.

הדגישו תוכן ייחודי ותארי הצטיינות

כל הכשרה שעברתם במסגרת עבודתכם. ציינו קורסי העשרה וסדנאות בהם השתתפתם, רמת השליטה במחשב ובשפות. הוסיפו פרטים מעניינים ומחמיאים: פעילויות המאירות אתכם באופן מחמיא כגון התנדבות, חברות בעמותות, פעילות ציבורית וכיוצא בזאת.

בדקו את קורות החיים- קורות חיים חייבים להיבדק לפני שליחתם, שגיאות כתיב וניסוחים לא נהירים בקורות החיים היא תופעה שעשויה לפגוע בסיכויי המועמד להתקבל.

חטיבת Next Work היא חטיבה המתעסקת בהשמת עובדים ובהצבתם במקומות המותאמים לכך. אנו מציעים פתרונות מגוונים בתחום משאבי האנוש: תהליכי מיון ואבחון מועמדים, השמה והעסקה.

אז אם אתם מחפשים עבודה, צוות היועצים שלנו מזמין אתכם לשלוח קורות חיים, וילווה אתכם לאורך כל שלבי הגיוס, תוך הבנת צרכים ייחודים והתאמת פתרונות, בתהליך חיפוש העבודה תוך הפגנת רגישות, אכפתיות והבנת הלקוח.

Next Work- מבינים באנשים.

#חיפושעבודה #דרושים #קורותחיים #חברתהשמה