פרויקט מתגייסים ומגייסים

COVID-19 תפס את עולם התעסוקה לא מוכן והשאיר המון חברות ועובדים בסיטואציה איתה לא התמודדו בעבר. עשרות אלפי עובדים אשר היו בטוחים ביציבותם התעסוקתית ובמשרתם פוטרו או הוצאו לחל"ת ומצד שני אלפי בתי עסק נאלצו לצמצם פעילות בעשרות אחוזים או להפסיק אותה לחלוטין.

לאור התקופה הלא קלה בשוק העבודה, ערכנו ראיון עם קרן הראל, סמנכ"לית חברת Next Work על הסיוע למועמדים ולעסקים שנפגעו ממשבר הקורונה.

מה עושים במצב בו כמות מחפשי העבודה רק הולכת וגדלה ובעלי העסקים מוצפים בבקשות לעבודה ומתקשים לסנן מועמדים לעבודה?

פונים לחברת גיוס והשמה! במיוחד בתקופה הנוכחית, Next Work מתגייסת בכדי לסייע לחברות במשק ולמועמדים אשר נכנסו למעגל האבטלה בעל כורחם ומצאו את עצמם ללא הכנסה כבר תקופה מתמשכת וארוכה.

הרבה מועמדים מגיעים אלינו בבקשה נואשת לכל עבודה שהיא ומופתעים לגלות כי יש משרות במגוון תחומים ומגוון מקצועות ויש לנו את היכולת לעשות התאמה בין היכולות והניסיון המקצועי שלהם למשרות שפתוחות היום בשוק.

לגבי מעסיקים - הרבה חברות נאלצו בגל הראשון לצמצם מחלקות במהירות וכרגע ניתן לראות שיש תחומים בהם חזרה להיות יציבות מסוימת.

משרות מתחילות להיפתח שוב אך למעסיקים אין את היכולת להתמודד עם הגיוסים. Next Work פה על מנת להקל גם בתהליך הגיוס וגם באמת לתת למחלקות השונות בחברה את הזמן והאופציה להתעסק בנושאים פנים ארגוניים.

שוק העבודה מנסה לחזור לשגרה? אז איך תוכלו לעזור לבעלי עסקים?

כפי שציינתי, ניתן לראות כי למרות התקופה הקשה חברות ממשיכות לגייס עובדים למגוון תפקידים.

בעלי עסקים רבים טובעים תחת פניות רבות של מועמדים ואינם יודעים איפה וכיצד להתחיל, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, ולהוריד מכם את המטלה. אנו נדאג לגייס עבורכם מועמדים מתאימים למשרות הרלוונטיות תוך סינון ומיון קפדני והתאמה מרבית לצרכי הארגון.

האם זה לא מייקר את עלויות הגיוס?

עסקים רבים מנסים לחסוך בעלויות של חברות השמה, דבר היוצר הצפה במחלקות הגיוס ומשאבי האנוש שלהם, מה שאמנם חוסך את עמלת ההשמה, אך מכביד על מחלקות שגם ככה עמוסות ויוצר ריבוי תפקידים בתקן אחד מה שלרב גורר איטיות במחלקה ולבסוף לא באמת חוסך כסף.

Next Work הקימה את פרויקט מגייסים ומתגייסים אשר מטרתו להגדיל את מאגר המועמדים מצד אחד ולהוזיל את עלויות ההשמה מצד שני.

מעסיקים אשר יפנו אלינו יקבלו מועמדים איכותיים ומכוונים לתחום בעלויות גיוס מוזלות ובכך בעצם ירוויחו גם באיכות וגם בעלות.

מה היתרונות של עבודה עם Next Work ?

Next Work, כחברת השמה פועלת באינטנסיביות בפלטפורמות פרסומיות ובשיתופי פעולה וכך יכולה להגיע הרבה יותר מהר למועמדים שמהם תוכל לסנן את המועמדים המתאים למשרה. כלומר, מחלקות מש"א מתחילות תהליך שאנחנו כבר עמוק בתוכו. מאגר המועמדים שיש בידינו עומד כרגע על כ-250 אלף קורות חיים וגודל כל יום, דבר אשר מבטיח את מציאת המועמד המתאים עבורכם.

בנוסף, רכזי הגיוס שלנו מקצועיים כל אחד בתחומו ויודעים לבצע סינון ומיון איכותי אשר ימקסם את הצלחת המועמד בראיון וכמובן בתפקידו החדש.

מה מייחד את השירות שלכם?

קודם כל אנחנו היחידים שהוזילו את עמלת הגיוס בתקופה זו! אנו גאים להיות חברת ההשמה היחידה שמתחייבת לכך באופן רשמי! הרבה חברות אשר אמרו בהתחלה כי לא חוזרות לעבוד עם חברות השמה ושמעו על הפרויקט שלנו חזרו לגייס איתנו ומקבלות מענה מקצועי ומהיר!

בנוסף כל לקוח מקבל מנהל תיק לקוח - רכז אשר מכיר את התחום ובעל ידע רב בגיוס עובדים לתחום זה ומבחינת הלקוחות- זה ראש שקט.

כל תהליך קביעת הראיונות, תיאום ציפיות מול המועמד ומתן דגשים ספציפיים נעשה בעבודה בשותפות מלאה עם המעסיק, ברמה של יצירת קשר אישי כזה שאפילו אצל חלק מהמעסיקים הפכנו למגייסים בלעדיים!

מה בנוגע להעסקה דרככם?

יש מעסיקים אשר מעוניינים להעסיק עובדים דרך חברות כוח אדם לתקופה מסוימת לפני קליטתם בחברה ויש חברות אשר בוחרות להוציא מחלקות מסוימות למיקור חוץ. כמובן שהעניין טומן בחובו עלויות נוספות ומסתכם בסכומים לא מבוטלים.

אנו מציעים למעסיקים גם בתחום הPayRoll - הוזלה משמעותיות אם יעבירו את העובדים להיות מועסקים דרכנו, תוך שמירה על כל הזכויות הסוציאליות של העובד ומכך להוזיל למעסיק עלויות של בין 3-7%, צריך להבין שמדובר בסופו של דבר בעשרות עובדים והחיסכון למעסיק מסתכם בעשרות עד מאות אלפי שקלים.

ומה באשר למועמדים המחפשים עבודה?

Next Work הינה חברת השמה ותיקה בעלת קשרים ולקוחות בכל תחום עיסוק אפשרי ויש בידינו את היכולת, המשאבים והניסיון לעזור למועמדים להיכנס בחזרה לשוק העבודה בתקופה כה קשה.

היתרון בלעבוד עם חברת Next Work היא מיקסום הזדמנויות משמע- כאשר מועמד פונה אלינו אנו נעשה כל שביכולתנו לשלוח את קו"ח שלו למספר מעסיקים ובכך להגדיל משמעותית את הסיכוי שלו להיכנס בחזרה למעגל העבודה.

בנוסף, אנו מודעים לכך שיש המון מועמדים אשר חוזרים לשוק מחפשי העבודה לאחר שנים לא מבוטלות אשר לא היו בו ולכן רכזי הגיוס שלנו ידאגו להכנה של המועמדים לראיונות, שיפור ושכתוב קורות החיים שלהם ויעשו כל מה שביכולתם לעזור להם למצוא את מקום העבודה הבא שלהם. ההצלחה של המועמדים היא ההצלחה שלנו!

מסר אחרון לפני סיום?

חברת Next Work הקימה את פרויקט #מתגייסים_ומגוייסים מכיוון שאנו באמת מאמינים שרק ככה נוכל להקטין את מעגל האבטלה. אנחנו חרטנו על דגלנו רמת איכות שאין לה פשרות! כרגע החלטנו לשים את רווחיות החברה בצד ובאמת לנסות לעזור למעסיקים ולמועמדים לצאת מהמצב אליו נקלעו.

התרומה שלנו להתייצבות המשק היא שליחות ומחויבות שלנו כחברת גיוס והשמה!

לפגישת ייעוץ והצעת מחיר התקשרו 1800-200-015