3 דרכים למציאת עובדים איכותיים לעסק!

מחפשים עובדים? ניסיתם את כל הדרכים האפשריות כמו פייסבוק, לינקדאין, אתרי דרושים... בעולם הדיגיטלי של היום, יש אינספור דרכים לאתר עובדים חדשים, אך יש מספר בעיות עם הדרכים הדיגיטליות ה"קצרות"

1. הבעיה העיקרית היא שקשה להגיע לאנשים הנכונים, אנשים בעלי הניסיון והידע הרלוונטיים.

2. הבעיה השנייה היא שיש הצפה של אנשים לא רלוונטיים.

3. הבעיה השלישית שנדרש כוח אדם מתמחה בכדי למיין ולברור את המועמדים.

תהליך האיתור והמיון הופך למשימה מורכבת שמצריכה לא מעט אנרגיה ומשאבים. כשאנו מחפשים עובדים אנחנו רוצים למצוא את העובד האידיאלי בזמן הקצר ביותר.

איך בכל זאת אפשר להגיע לעובדים מקצועיים בצורה יעילה ובזמן סביר?

1. היעזרו בעובדים הקיימים. הם מכירים הכי טוב את אופי החברה ואת דרישות התפקיד, ויכולים להמליץ על חברים קרובים שיש להם את הניסיון הדרוש, בלי לבזבז לכם את הזמן על ראיונות סרק. עובדי החברה הם בעצם הכוח שלה, והמכרים שלהם עשויים להיות המועמדים הרלוונטיים ביותר.

2. נצלו את הרשתות החברתיות בצורה נכונה. הרשתות החברתיות כדי להימנע מפניות של מועמדים לא רלוונטיים – ציינו פרטים מלאים של המשרה כולל שכר, דרישות סף, שנות ניסיון ותיאור מדויק של התפקיד, כדי לבצע סינון כבר מהרגע הראשון.

3. אפשרות נוספת היא לפנות לחברת גיוס והשמה, חברה שתדאג לאתר עבורכם את המועמדים המתאימים ביותר לעבודה, באמצעות סינון ומיון. חברת גיוס והשמה תוריד מכם את משימת חיפוש העוברים ותסיר מכם את הכאב ראש.

חברת Next Work מתמחה בדיוק בזה! באמצעות צוות של יועצי גיוס והשמה שמבצע בדיקה קפדנית של המועמדים, מיון וראיונות – אנחנו מתאימים לכל משרה את המועמד המתאים ביותר, ומלווים אותו לאורך כל התהליך, מה שיחסוך לכם המון זמן ומשאבים יקרים!

רוצים להיעזר בשירותי הגיוס וההשמה שלנו? התקשרו 04-3680111