למצוא את העבודה המתאימה ביותר לכישורים שלכם – בזמן הקצר ביותר!

מציאת עבודה היא נושא מהותי עבור כולנו. אנחנו שואפים למצוא משרה שתספק אותנו ותאפשר לנו לבטא את עצמנו ואת היכולות שלנו בצורה הטובה ביותר ולטווח הארוך. קיימים פרמטרים רבים אותם אנחנו לוקחים בחשבון בחיפוש העבודה, אנו מרבים להביט מסביב ולבחון האם סביבת העבודה נעימה לנו, האם שאר העובדים נראים לנו והאם השכר הוגן בעינינו. השיקולים רבים נלקחים בחשבון בחיפוש העבודה אשר לעיתים שואבים מאתנו זמן ומאמצים רבים. הדבר החשוב ביותר בתהליך הינו אופן כתיבת קורות החיים, אלו מהווים את דלת הכניסה שלנו לראיונות עבודה. על כן כתיבה נכונה ועניינית הכרחית ביותר ותשרת אותנו בצורה הטובה ביותר אל מול המעסיקים.

רגע לפני שאתם שולחים קורות חיים לכל עבר, וגם אם כבר עשיתם את הצעד אבל אתם לא רואים שום תוצאה, ומתקשים למצוא משרה שבאמת מתאימה לכם, עצרו הכל, וקבלו מאיתנו מספר טיפים חשובים:

1. נסו להבין איזה סוג של עבודה אתם מחפשים, והתאימו אליה את קורות החיים שלכם. הבינו מתוך הדרישות למשרות אלו את אופי התקפיד, ואת התכונות והיכולות שבעל העסק מחפש בעובדים. הדגישו את מה שיותר רלוונטי לתחום הרצוי בקורות החיים שכתבתם והפכו אותו לאטרקטיבי ורלוונטי יותר עבור משרות אלו.

2. שלחו את קורות החיים רק לתחומים שבאמת מדברים אליכם. חסכו מכם גלי שיחות טלפון ממקומות עבודה שמראש פחות רלוונטיים עבורכם. גם אם תקבלו פחות טלפונים – בטווח הארוך זה יחסוך לכם המון כאב ראש, ויהפוך את התהליך לפחות מייגע.

3. זימנו אתכם לראיונות עבודה? מעולה! כעת ערכו סינון מוקדם והמנעו מהגעה לראיונות לא רלוונטיים. אל תיגשו לשום ראיון לפני שבדקתם האם השכר והתנאים עונים על הציפיות שלכם.

4. היעזרו בחברת גיוס והשמה שתמקד אתכם בתהליך ותסייע לכם למצוא את המשרה שהכי מתאימה לכם, בזמן הקצר ביותר.

NEXT WORK הינה חברת גיוס והשמה שמתמחה באיתור, גיוס ומיון עובדים לארגונים ותחומים שונים – תעשייה ולוגיסטיקה, אדמיניסטרציה, בינוי ותשתיות, הנדסה, כלכלה, שיווק ומכירות, בעלי מקצוע ואפילו עבודות ללא ניסיון.

אנחנו נלווה ונדריך אתכם לאורך כל התהליך ונעניק לכם כלים להצלחה – עד למציאת המשרה שהכי מתאימה לכישורים שלכם. בנוסף, המחלקה המשפטית שלנו תדאג שתקבלו את כל הזכויות שמגיעות לכם.

אנו דואגים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר למשרות הטובות ביותר!

אז עכשיו, כל שנותר זה להשאיר פרטים בצירוף קורות חיים, ונחזור אליכם בהקדם עם ההצעות השוות ביותר שמתאימות לכם!