הנהלת החברה

אבנר חי – בעלים ומנכ"ל

אבנר, התחיל את חייו בענף הניקיון עוד מרצפת ניקיון מרכולים, חניונים ובתי אבות. כיום הוא בעל ניסיון של למעלה מ- 40 שנים במתן שירותים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים תעשייתיים וקיבוצים. בשנים האחרונות בעל מספר חברות שמספקות שירותי כוח אדם, ניקיון ושירותי בינוי.

אבנר מאמין כי עבודת הניקיון והשירותים שהחברה מספקת זוהי עבודת קודש וזכות היא בשבילנו לטפל בלקוחות אשר נהנים ומרוצים מעובדים שבעיי רצון. הוא מעיד על עצמו כמי שעדיין לומד וחוקר, מתרחב ומתכווץ, עולה ויורד ומשתדל לחיות את החיים כמו שהם - מסע קסום ומתמשך.

​אבנר חושב כי עלינו ללמוד, להבין ולהכיר את כל אשר ניתן כדי שהפרויקטים אשר אנו לוקחים על עצמנו יניבו תוצאה מוצלחת מאוד. ככלל, קבוצת אשל מאמינה במחויבותה המקצועית העמוקה לכל אחד ואחד מלקוחותיה. מחויבות זו כוללת רמת שרות גבוהה, ידע והבנה, גמישות ביצוע, רמה טכנולוגית וזמינות מקסימלית.

35329962_10216244213968936_2822531921429

"אני איש רגיל ופשוט שנהנה גם מהדברים הקטנים בחיים. הבנתי מזמן שאני פה כדי לעזור לחברי בני האדם באשר הם. הקמתי את החברה וכמלך בממלכתו ניקיתי מדרגות וחניונים בניני מגורים וסופרים מזון... יצרתי ובניתי מערכת חברתית אשר משרתת את הציבור, חברות וגופים ציבוריים."

תומ חי, סמנכ"ל קבוצת אשל

תומר חי – סמנכ"ל וסמנכ"ל כספים

תומר בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, הצטרף לחברה מיד לאחר סיום לימודיו. הוא אחראי על מערך הפיתוח העסקי של החברה, תוך מיקוד בבניית מערכי ניהול אפקטיביים המתרגמים תפיסה שיווקית ורב תחומית, לעשייה אפקטיבית ולהגעה לתוצאות עסקיות. תומר עושה זאת על ידי ניתוח השוק, ניווט עסקי של החברה בהתאם לכך, ויישום אסטרטגיות עסקיות תוך ניהול כח אדם רחב בפריסה ארצית. תומר מאמין כי פירמידת החוזק של קבוצת אשל בנויה משלושת הצלעות: שירות מקצועי ואיכותי, יחס אישי ואמינות.

רקע צבאי – שירות צבאי קרבי, מ"פ בחטיבת כפיר.

נשוי + 2

קרן הראל- מנהלת חטיבת NEXT WORK

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש ומצטיינת דיקן מטעם אוניברסיטת בוסטון. בעלת ניסיון והתמחות אינטר-דיסציפלינארית של 15 שנים במשאבי אנוש, הקמה ותפעול תהליכי גיוס, ניהול יחידות מיקור חוץ, ייעוץ ואבחון.
מאמינה במיקסום והעצמת ההון האנושי בדגש על פיתוח האירגון למען העובדים ופיתוח העובדים למען האירגון. 
מנהלת את חטיבת Next Work ואחראית על צוות הרכזות. בנוסף, מנהלת את מערך משאבי האנוש בקבוצת אשל.

WhatsApp Image 2019-07-16 at 10.04.26.jp
מירית (2).jpg

מירית זרקא מרטינז – מנהלת כספים

מירית, בוגרת לימודי ניהול כספים, הנהלת חשבונות וחשבות שכר, עוסקת בתחום הכספים מעל ל-12 שנים. היא אחראית על מערך הכספים, הצגת מאזנים ודו"חות כספיים לבעלי החברה. מירית מנהלת צוות רחב של חשבות שכר ומנהלות חשבונות. היא מאמינה ביחס וקשר אישי עם צוותה, מתן ליווי תמיכה ומענה לכלל הגורמים בחברה, שירותי אישי ואנושי ושיתוף פעולה.  

בן אשר בן נתן- מנהל מכירות וקשרי לקוחות

בן, בוגר תואר ראשון בביולוגיה ימית ותואר שני בניהול מערכות ימיות ולוגיסטיקה. עוסק בתחום המכירות מזה כעשור. הוא אחראי בחברה על מערך המכירות, הפרסום, שיווק ושימור הלקוחות. בנוסף, הוא מנהל את המערך הלוגיסטי ואחראי על צוות של אנשי מכירות ורפרנטיות.  בן מאמין כי עקביות והתמדה יחד עם חשיבה מחוץ לקופסא מובילים למצוינות והצלחה. 

בן.jpg